



2 247,63 ₴
Тумба для взуття KOM2D ТОКАЙ Гербор дводверна – елемент модульної системи Tokay від фабрики Gerbor-холдiнг до передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. У двох закритих відділеннях розташовано по одній полиці. Використовуються підвісні петлі SLIDE-ON HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 74/47/40 см.
Меблі Токай представлені в ефектній комбінації кольорів сосна каньйон / дуб сонома трюфель. Характеризуються стильним дизайном, масивними боковинами, що підкреслюють строгу геометрію форм, невеликими пластиковими ручками та ніжками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Сосна Лоредо |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |